4924 CALANCA BASTONE LUNGO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 4924 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 310cm / 122inch |
| Height | 194cm / 76inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 400kg |